Кольоровий каньйон на Синайському півострові

Одним з найбільш популярних туристичних напрямків серед мандрівників, безперечно, є Єгипет. Країна фараонів приваблює не тільки пірамідами і піщаними дюнами, а й багатьма іншими цікавими пам’ятками, серед яких є і Кольоровий каньйон.

Кольоровий каньйон – це дивовижне природне творіння, яке знаходитися на сході Синайського півострова. Щоб серед жарких пісків утворився от такий от шедевр, знадобився не рік і не два, а десятки тисяч років роботи палаючих вітрів і холодних вод океану. А ось специфічна кольорова палітра утворилася завдяки наявності кольорового піщанику, граніту, кобальту і міді.

Коли дивишся на Кольоровий каньйон, здається, що потрапиш в якийсь нескінченний футуристичний лабіринт, але, насправді, довжина каньйону не така вже й велика – всього 5 кілометрів. Кольоровий каньйон приваблює зовсім не своїми розмірами, а своїми прекрасними нашаруваннями і дивовижною палітрою кольорів, що починається білим і закінчується темно-червоним відтінком. Серед пластів жартівниця-природа створила фігуру динозавра, який нібито застряг серед гірських порід.

Про Кольоровий каньйон, як і про будь-які інші давньоєгипетські пам’ятки, були складені різні легенди. Якщо вірити стародавнім розповідями, то каньйон був улюбленим місцем самої Клеопатри. Екскурсоводи обов’язково покажуть Вам так зване «крісло Клеопатри». Поєднання гірських порід також утворило «зелені очі», які, згідно з переказами, будуть пильно стежити за Вами протягом всієї прогулянки по таємничому каньйоні.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла