Єгипет так і не ввів збір за в’їзд в країну

У першій половині року Єгипет оголосив про плани стягувати з туристів в’їзний податок у розмірі 7 доларів. Нововведення, ініційоване міністерством туризму і націлене на залучення в галузь додаткових коштів, мало вступити в силу з червня.

Між тим, як свідчать численні мандрівники, ніякий збір при в’їзді, як і при виїзді, не стягується. Прикордонники звертають увагу тільки на дотримання термінів перебування в країні. У разі якщо з цим проблем немає – турист залишає Єгипет, не оплачуючи ніяких додаткових податків.

Нагадаємо, громадянам України для відвідин Єгипту необхідна віза, проте вона може бути оформлена як в посольстві, так і безпосередньо в аеропортах  Шарм-ель-Шейха, Хургади або Табі. Термін дії туристичної візи, видатної по прибутті, – 1 місяць з моменту в’їзду.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла