Піраміда Хеопса закрилася на ремонт

Головна єгипетська пам’ятка і одна з найстаріших будівель в світі закрилася на реставрацію, причиною якої стали численні наскальні малюнки, залишені не в давнину, а в останні кілька років сучасними туристами.

Представники Міністерства у справах древнoстей спільно з експертами з охорони культурної спадщини Єгипту ухвалили рішення про необхідність тимчасового закриття піраміди Хеопса після ретельного огляду пам’ятки. Встигші відвідати піраміду до закриття туристи відзначали широку географію сучасних графіті: судячи з написів на численних мовах, до «прикрашання» пам’ятки доклали руку чи не всі національності світу.

Крім реставрації фахівці планують оновити систему освітлення всередині і зовні будівлі у відповідності з останніми стандартами. Останній раз піраміду Хeопса оновлювали 15 років тому.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла