Примарний кінотеатр посеред пустелі

Самий моторошний кінотеатр на планеті знаходиться на території однієї з єгипетських пустель на Синайському півострові. Кінотеатр прозвали «Кінцем світу», і, мабуть, кращої назви для нього і не підбереш.

Акуратно розставлені дерев’яні стільці посеред порожнечі виглядають так, як ніби кінотеатр був зведений якоюсь таємничою стародавньою цивілізацією. Всі сто п’ятдесят місць повністю зношені, тримачі екрана зруйновані, точно також як і будівля, де колись знаходився генератор і проектор. Але ще більше дивує те, що кінотеатру всього десять років.

Навряд чи комусь сподобалося б дивитися кінострічку посеред гарячої пустелі, однак французькому підприємцю ця ідея здалася просто приголомшливою. Для технічної реалізації своїх планів він перевіз старе обладнання з покинутого кінотеатру в Каїрі.

Кінотеатр в пустелі вже чекав своїх відвідувачів, проте француз не передбачив один важливий аспект – місцевої влади. В Єгипті влада, ставлячись не надто дружелюбно до подібних ентузіастів, відключила генератор, тому жоден фільм так і не був показаний.

З тих часів примарний кінотеатр залишається покинутим, і, швидше за все, ніхто так і не займе в ньому місце. І не тільки тому, що шлях до кінотеатру лежить через довгу курну дорогу.

Виявляється, що на території Синайського півострова заборонено ходити по території пустелі, якщо це не організована поїздка з гідом. Туристичний маршрут, як правило, не проходить через містичний кінотеатр, саме тому у туристів практично немає шансів відвідати цю пам’ятку.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла