Екскурсії в парк Swissminiatur у червні – за півціни

Швейцарські залізниці ввели місячну спецпропозицію на екскурсії в парк мініатюр Swissminiatur, розташований в містечку Меліде (Melide) на березі озера Лугано, в 3 кілометрах південніше однойменного міста. Парк являє собою макет Швейцарії, що включає міні-копії найбільш відомих визначних пам’яток країни. За Swissminiatur проходить іграшкова залізниця довжиною 3,5 кілометра з 18 діючими поїздами.

У червні знижка на поїздку в парк мініатюр з великих міст Швейцарії становить 50%. Вартість залізничного квитка туди-назад з відвідуванням парку дорівнює, наприклад, 67,6 франка (55 євро) з Люцерна, 73,6 франка (60 євро) з Цюріха, 93,6 франка (77 євро) з Базеля, Берна і Біля . Екскурсія повинна укластися в три дні.

Таким чином, пропозицією можна скористатися і просто для поїздки на південь країни за будь-якого іншого приводу. Крім того, знижки в 30% доступні в червні для аналогічних екскурсій в ряд інших швейцарських пам’яток, включаючи Matterhorn glacier paradise у Церматта.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла