Лугано запрошує на фестиваль мистецтв

Протягом цілого місяця – з 2 липня по 2 серпня – на берегах озера Лугано в однойменному швейцарському місті буде проходити грандіозний фестиваль мистецтв LongLake. Туристів чекає більше 250 різноманітних заходів: у кожен з днів фестивалю можна буде знайти заняття собі до смаку.

Для зручності відвідувачів програма LongLake поділена на шість частин. На фестивалі Rock’n'more виступлять світові зірки року, фолку, реггі та панку. Свято Classica буде присвячений класичній музиці, а Buskers – концептуальному сучасному мистецтву. У рамках Buskers свої роботи представлять молоді міські художники, а на фестивалі Words виступлять письменники, актори та поети. У рамках свята Family туристам запропонують сімейні та дитячі розваги, а фестиваль PLUS включатиме різноманітні майстер-класи та спецпропозиції.

Заходи LongLake проходитимуть на різних майданчиках міста: в клубах, концертних залах, театрах, парках і на набережній .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла