Нові екскурсії по Амстердаму під час Фестивалю світла

З 28 листопада по 17 січня в Амстердамі пройде барвистий Фестиваль світла. У зв’язку з цією подією туристам будуть запропоновані нові пішохідні екскурсії і водні прогулянки, під час яких гості Амстердама зможуть побачити безліч світлових інсталяцій.

Чудовий вид на місто та мистецтво Фестивалю світла відкриється учасникам 75-хвилинної прогулянки на човні. Екскурсія Water colors почнеться від головного вокзалу Амстердама (Amsterdam Centraal) і проходить через Oosterdok, Nieuwe Herengracht по річці Амстел і завершується в Herengracht. Вартість екскурсії – від 17,5 євро. Дітям надаються знижки.

А пішохідний маршрут Illuminade дозволить екскурсантам побачити дивовижні світлові проекти і скульптури в кварталах Weesper і Plantage. Туристи пройдуться серед рухомих світлових інсталяцій і навіть зможуть прилягти поруч із шедеврами світового мистецтва в міських парках. Маршрут lIluminade пролягає вздовж річки Амстел від ресторану Hoftuin через парк Wertheimpark, Ботанічний сад і завершується біля пам’ятника JD Meierplein. Тривалість екскурсії – 90 хвилин, вартість участі – 15 євро.

Церемонія відкриття фестивалю розпочнеться 28 листопада в 17:15 біля будівлі Національної опери та балету. Вхід безкоштовний. Протягом 50 днів в історичному центрі Амстердама буде представлено 38 світових скульптур і проектів, створених художниками з різних країн світу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла