Демократичний відпочинок у Нідерландах

Нідерланди. Досить складно зрозуміти, внаслідок яких історичних обставин Королівство Нідерландів досить часто називають Голландією. Для тих, хто так і робить, хочеться зауважити, що Голландія, володіючи двома частинами: Північною і Південною, представляє тільки дві з дванадцяти провінцій Королівства.

Так от, вирушаючи до Королівства Нідерландів в рамках туристичного вояжу від агентства або самостійно, варто знати, що ця держава готова надати для проживання на своїй території численним туристам практично дві тисячі найрізноманітніших готелів. Найбільші міста Королівства, а це Роттердам, Гаага, Ейндховен, Неймеген, Маастрихт і багато інших, не виключаючи і столицю держави Амстердам, готові надати від самих традиційних готелів, до будівель, які мають дивовижну власною історією.

Для прикладу, можна назвати готель Арена, що розташовується в Амстердамі і відповідає сьогодні категорії трьох зірок. Історія цього готелю особлива і пов’язується з тим, що будівля, в якій сьогодні розташовується досить затишний готель, спочатку була побудована як католицький притулок. Датою будівлі його називають далекий дев’яностий рік дев’ятнадцятого століття. В якості католицького притулку ця будівля була відома до середини двадцятого століття.

Потім, завдяки «здоровій думці» представників мерії Амстердама, зволіли збільшити кількість спальних місць, та до того ж недорогих, для туристів, притулок був відданий під реставрацію, яка благополучно була закінчена на початку дев’яностих років минулого століття.

Дивним фактом, що належать до «біографії» цього готелю, варто віднести його «звання» і славу музичного «п’ятачка», яку він придбав завдяки функціонуючій на його території популярній музичній сцені, прикрашеній свого часу виступами «Статус Кво», Мериліна Менсона і не тільки. Сьогодні тут також можна почути виступ знаменитостей і відвідати найпопулярніший в Амстердамі бар.

Похвалитися великою кількістю номерного складу готель Арена не може: всього їх тут сто двадцять сім. Проте кожен з них відрізнять не тільки демократичність обстановки, а й такі ж ціни.

Побувавши в готелі відзначають, що обладнані номери, незважаючи на демократичність, за останнім словом техніки: телебачення, телефон, Інтернет, кондиціонер і так далі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла