Музей НЕМО: захоплюючий центр наукових знань

Музей Немо , відкритий в 1997 році в Амстердамі , являє собою унікальний центр наукових та технічних досліджень . Знаходиться ця важлива культурна пам’ятка Голландії неподалік від Центрального вокзалу міста в незвичайному будинку , який має зеленуватий відтінок.

Музейний комплекс дуже популярний серед туристів, тут все підготовлено для того , щоб відвідувачі приємно провели час і дізналися багато цікавого.

Вже неподалік від входу гості закладу можуть придбати собі покупки на пам’ять в сувенірному магазині , а також посидіти і відпочити в кафетерії. Тут же , на першому поверсі розташовується барвисте тематичне шоу ланцюгових реакцій , яке триватиме приблизно тридцять хвилин.

Другий поверх здивує відвідувачів виставкою , присвячену електриці , круговороту води і металам , тут також можна подивитися дуже цікаві наукові фільми.

На третьому поверсі кожен з туристів може спробувати себе в ролі дослідника наукової лабораторії , виконати нескладні експерименти , а також подивитися на ДНК.

Але , напевно, найцікавішим є для відвідувачів четвертий поверх , присвячений світу людського мозку. Тут панує трохи похмура і загадкова атмосфера. Кожен у цій частині музею може перевірити роботу свого мозку і почуттів , пройти спеціальні тести для пам’яті.

Найбажанішим поверхом для малюків є п’ятий , на ньому облаштований відмінний дитячий майданчик , де можна пограти в різні ігри . Не менш притягує відвідувачів і оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний панорамний вид Амстердама.

Вражає уяву туристів і сама архітектурна конструкція цього найбільшого науково-дослідного центру Голландії , що представляє собою величезний корабель, що має п’ять поверхів.

Будівля була побудована за проектом, виконаним відомим італійським архітектором Ренцо П’яно . Основною метою створення такого музею є те , що діти повинні побачити захоплюючі боки наукових знань , знайомлячись в цікавій формі з основними законами багатьох наук .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла