Сезон в парку Кекенхоф присвятять Голландії

20 березня відкриється сезон в знаменитому голландському квітковому парку Кекенхоф ( Keukenhof ) . Цей один з найвідоміших міських садів світу знаходиться в місті Ліссе ( Lisse ) , в 30 кілометрах на північний захід від Амстердама , і відкритий всього два місяці на рік.

Темою цього року в Кекенхоф стала Голландія. З квітів буде створено величезне панно , що зображує фрагмент амстердамського каналу. На його створення піде близько 60 тисяч тюльпанів . А в паркових ресторанах відвідувачам запропонують традиційні голландські страви.

У павільйоні Juliana туристи зможуть відвідати інтерактивну виставку , яка познайомить їх з історією тюльпанів від XVII століття до наших днів. А в оновленому Історичному саду розквітнуть тюльпани старовинних сортів , які вирощували кілька століть тому. На Дорозі слави можна буде помилуватися сучасними квітами , а також ” іменними ” сортовими тюльпанами , присвяченими знаменитим особистостям – таким як Ван Гог і Рембрандт .

29 і 30 березня в Кекенхоф звучатиме народна музика , а 5 і 6 квітня пройдуть вихідні в голландському стилі. 26 і 27 квітня туристів чекають гастрономічні заходи , повідомляється на сайті парку. Цього року парк працюватиме до 18 травня.

Всього в Кекенхоф виростає кілька мільйонів кольорів тисячі різних сортів. Щорічно в сезон цвітіння тюльпанів Кекенхоф приймає близько 800 тисяч гостей.

Дістатися до парку можна з аеропорту Schiphol на автобусі № 58 , який відправляється кожні 15 хвилин , а також на автобусах з Амстердама , Гааги і Лейдена . Вартість вхідного квитка для дорослих становить 14,5 євро , дитячого ( з 4 до 11 років) – 7 євро , діти до 3 років проходять безкоштовно . Кекенхоф відкритий з 8:00 до 19:30 , каси закриваються в 18:00 .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла