Музеї міста Амстердам

Музеї міста Амстердам

В Амстердамі, столиці Нідерландів, діє велика кількість соборів і церков, з них особливо виділяється найстаріша церква столиці – готична Уде-Керк. Вона була побудована в 1300 роки, в ній постійно проходять органні концерти. Крім того, славиться найбільша ренесансна церква під назвою Вестеркерк, на її території розташована могила, всім відомого художника, Рембрандта. Крім того славляться одні з перших протестантських церков у державі – Нордеркерк і Зюдкерк. Плюс до всього тут знаходиться найбільша у всьому світі Португальська синагога. Чимало відомий і Амстелькрінг – найпотужніший і великий католицький собор всієї Європи, зараз в ньому розташований музей.

Місто Амстердам завжди було і буде найбільшим музейним і художнім центром світу. Обов’язково варто відвідати музей Голландії та Рейксмюзеум. Останній зберігає в собі Голландська історичний музей, розташований у східному крилі, музей мистецтва Стеделійк, музей художника Вінсента Ван Гога, саме тут знаходиться найбільша колекція його творів, музей Рембранта, вони розташовані в лівому крилі будівлі.

Старовинна будівля XVII століття на Йоденбрейстраат містить такі музеї: Історичний, Музей тропіків, алмазних фабрик, Музей Анни Франк, пивоваріння “Хейнекен”. Історичний музей євреїв, Музей конопель, марихуани і гашишу, а також Кабінет кішок. Поруч з цією будовою розташований Музей татуювань і інші, не менш оригінальні зібрання.

Крім культурних та історичних пам’яток, увагу більшості гостей і туристів столиці приваблює чимало відомий квартал «червоних ліхтарів», що розташований на площі Центрального вокзалу. Зачаровують красиві торгові точки столиці, починаючи від Ватрелуплейн – блошиного ринку і площі Спейн, закінчуючи базарами з квітами вздовж площ Монетная і Сингл, з розташованими поруч шикарними ювелірними павільйонами і магазинами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла