Де-Хоге-Велюве: один з наймальовничіших парків Європи

Парковий комплекс Де Хоге Велюве, розташований в нідерландській провінції Гелдерланд, є однією з найбільших природних рівнин Північно-Західної Європи. Заснували цей дивовижний за красою парк подружжя Креллер – відомі нідерландські бізнесмени та меценати.

Через фінансові труднощі вони на своїх землях, які раніше в основному використовувалися для полювання, здійснили вільний доступ жителям країни і туристам до унікальної колекції мистецтва, зібраної в свій час Елен Креллер-Мюллер. Уряд, роблячи крок назустріч меценатам, надав їм чималу суму для створення спеціального фонду, за допомогою якого фінансувався б розвитку цієї території.

Так виник парк Де Хоге Велюве, який пропонує своїм відвідувачам різноманітне дозвілля, причому пам’яток тут так багато, що туристам не вистачає навіть цілого дня, щоб усіх їх побачити. У парковому комплексі буде цікаво шанувальникам мистецтва, адже тут функціонує кілька музеїв, розташована велика колекція полотен Ван Гога, можна побачити дивовижний парк скульптур.

Численні пішохідні та велосипедні прогулянкові маршрути, можливість проїхатися верхи на коні оцінять любителі активного відпочинку на природі. Білий велосипед вважається фірмовим знаком і невід’ємною частина Де-Хоге-Велюве. Велосипеди, які використовуються для прогулянок по парку, мають власний дизайн і конструкційні особливості, розроблені спеціально для цих цілей професійним велогонщиком Джеком Ван дер Слікке. Такі транспортні засоби гарантують комфортну їзду навіть для відвідувачів, які не мають великої практики їзди на велосипеді.

Мандрівникам також надається можливість відстежувати в лісовому масиві косуль, диких кабанів чи оленів, адже в парку Де Хоге Велюве знайшли собі затишний притулок багато зникаючих видів тварин.

Вчені нарахували на території паркового комплексу більше п’ятисот видів рослин, серед яких є представники хвойних, широколистяних і змішаних лісів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла