Платити за прохід на пляжі Болгарії не обов’язково

На популярному болгарському курорті Золоті піски з’явився шахрай, що заробляє на іноземних туристах. Заповзятливий місцевий житель у доріжки до маяка повісив табличку “Вхід 1 лв.” і продавав власноруч виготовлені квитки.

За даними місцевих ЗМІ, його виручка могла досягати 100 і більше левів на день (близько 860 гривень). Адміністрація компанії “Златни пяс’ці”, в чиєму веденні знаходиться прибережна територія, заявила, що не посилала своїх співробітників збирати гроші за вхід і не укладала договорів з іншими компаніями. Туристам рекомендується ігнорувати подібних бізнесменів. Коли при підході до якого-небудь місця відпочинку або пам’ятки стягується плата, у контролерів повинна бути при собі ліцензія на здійснення подібної діяльності, номера телефонів головної компанії і так далі.

Ще однією небезпекою в Болгарії є злодійство. МЗС Великобританії випустив відповідні застереження для своїх громадян; рекомендації актуальні і для всіх відпочиваючих. “Туристи є мішенню для кишенькових злодіїв на Сонячному березі та інших курортах Болгарії . Ніколи не беріть із собою на пляж цінності. Будьте уважні і на слабо освітлених вулицях вночі “, –  повідомляє МЗС Великобританії.

У документі також говориться, що в Болгарії постійно збільшується кількість крадіжок з номерів готелів. У числі порад – йдучи, завжди закривати вхідні двері, вікна і двері на балкон в номері, а цінності тримати в сейфі. Валюту не можна обмінювати на вулицях, а тільки в ліцензійних пунктах обміну, банках і готелях. І нарешті, водити автомобілі в Болгарії, особливо вночі, слід з особливою обережністю, оскільки дороги часто в поганому стані, а ремонтні роботи не завжди позначаються спеціальними знаками.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла