Албена

Інформація про місто Албена

Албена є наймолодшим курортом по чорноморському узбережжю Болгарії. За сорок років це містечко стало популярним бальнеологічним центром Болгарії. Руїни монастиря Арат-Теці говорять про те, що і в стародавній час в цих краях жили люди. Купольна усипальниця цього монастиря вражає своїм виглядом. Тут похований святий Ак-Азал-Бабу. За старовинним повір’ям він з легкістю знаходив тварин, які пропадали. Завдяки цьому, він завоював повагу не тільки мусульман, але також і православних.

Свою назву це місто придбало завдяки красуні Албені, вона була героїнею однойменної драми.

У середині минулого століття на місці, де зараз знаходиться чудовий курорт Албена, була заболочена місцевість. У середині двадцятого століття за тридцять два кілометри від міста Варна почали будувати туристичний комплекс. А вже через рік тут з’явилася перші готелі.

Іменем героїнь із творів відомого драматурга Йордана Йовкова були названі деякі готелі та мотелі цього міста.

В Албені абсолютно відсутня промисловість, завдяки чому цей курорт екологічно чистий у всіх відносинах. Наприкінці двадцятого століття деяка частина лісу, що оточує місто отримала статус природного заповідника.

Готелі в Албені зроблені в авангардному стилі. Готелі у місті мають від двох до чотирьох зірок. Вони розташовані на пагорбах або на піщаній смузі по близькості з заповідником Балтата.

Нещодавно Албену приватизували єдиним курортним комплексом. І після цього даний курорт став першим приватним курортом на території Болгарії. Завдяки цьому, він отримав велику кількість переваг. Першою такою перевагою є європейська якість у сфері обслуговування. Ціни тут звичайно трохи вище ніж на сусідніх курортах, але це того варто. Тут дуже високий рівень комфортабельності, відмінний сервіс. Так що, вирушивши сюди, ви точно залишитеся задоволені.

На курорті також є три кемпінги під назвами “Інтернаціонал”, “Албена”, “Екзотика”.

На сьогоднішній день чудові пейзажі цього курорту ваблять туристів з усіх куточків планети. Але це не так вже дивно, так як Албена – це екологічно чистий курорт.

Це містечко є відмінним варіантом для сімейного відпочинку.

Досить обширна смуга пляжів розташувалася протягом п’яти кілометрів по узбережжю Чорного моря.

Чудові піщані пляжі, тепле чисте море, зелені ліси вразять вашу уяву.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла