Пловдив

Інформація про місто Пловдив

Пловдив. Це місто є другим за величиною містом держави Болгарії. Розташувлося воно на трьох пагорбах, на берегах річки Маріца. Розділене на 2 частини – Нове і Старе місто. Неповторна атмосфера, яка немов дихає старовиною, притягує сюди все більшу і більшу кількість туристів, охочих власними очима побачити всю цю красу. Але крім цього, місто багате місцями, на які обов’язково треба виділити трохи часу і оглянути їх.

Етнографічний і археологічний музеї. Вони завжди викликали підвищений інтерес у відвідувачів цього чудового міста. Відвідувач дізнається багато нового, відвідуючи ці заклади. Він ніби бачить країну зовсім з іншої, невідомої раніше сторони. Цей музей відкрили ще в 1882 році – на честь визволення від влади османського ярма над країною Болгарією. Спочатку це був просто невеликий археологічний кабінет. А десь у двадцятих роках минулого століття він перетворився на повноцінний музей, який стає все більш і більш популярним з кожним днем. Особливе місце серед численних реліквій, наданих в музеї, займає маска правителя, мармурові рельєфи та інші незвичайні екземпляри. Крім цього, представлена старовинна зброя, музичні інструменти, одяг, церковні реліквії, різноманітні предмети домашнього інтер’єру і ще багато-багато цікавих речей.

Бачковський монастир. Це один з найбільш старовинних монастирів країни. За своєю площею він поступається лише тільки Рильському. Найбільшим інтересом у приїжджих туристів користуються такі об’єкти, як склеп 10-го століття, церква Архангела, знаменитий Собор Святої Марії.

Мечеті Імарет і Джума. Це одині з численних пам’ятників мусульманської епохи, під впливом якої перебувала країна в давні часи. Інтер’єр заворожує погляд: орнаментний розпис, перські килими і т.д.

Фракійські і римські руїни Болгарії. Серед численних екземплярів руїн потрібно відзначити давньоримський амфітеатр, руїни фортець, останки гробниць і багато іншого.

Церква імені Святої Марини. Розташований храм на південній території міста. Виконана церква з невідпрацьованого каменю переважно у візантійському стилі. Це і надає їй загадкового середньовічного виду. Відвідувачі, відвідуючи її, залишають у себе в серцях приємне дихання середньовічної релігії. Мармуровий фонтан, розташований перед церковною дзвіницею в композиції з самою церковною спорудою залишають приємні враження у туристів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла