Таррагона

Таррагона – стародавнє іспанське місто, розташоване на березі Середземного моря , в 98 км на північний захід від Барселони. Це найближче великий місто на південь від Барселони. Таррагона буде відмінним вибором , якщо ви хочете вибратися з Барселони на пляжі на 1-2 дні. Крім відмінних пляжів , в Таррагоні ви зможете насолодитися і безліччю історичних пам’яток: церков різний періодів і добре збереженим римським Колізеєм . Населення складає приблизно 130 тисяч чоловік.

Клімат середземноморський. Середня температура взимку складає +6 С, влітку – близько +20 С. Середньорічна температура становить +10- 16С . Опади максимальні навесні і восени , мінімальні – влітку і взимку.

Цікавою пам’яткою міста є старовинна римська фортеця , яка була зруйнована варварами і відновлена ​​іспанцями в 13-14 ст. Її збережені фрагменти є споруди давньоримського і середньовічного часів ( наприклад , Архієпископська вежа 14 століття) .

На Королівській площі стоїть ” Палац Пілата ” або Ель Преторії , який в 1813 році був зруйнований військами Наполеона. В його збереженій частині зараз знаходиться Археологічний музей .

Епосі раннього християнства присвячений однойменний музей , заснований в 1923 році. У своїх колекціях він зберігає понад 2000 християнських надгробків 3-4 ст. , знайдених під час реконструкції тютюнової фабрики на глибині 1,8 м. Надгробки являють собою рідкісне зібрання свідчень епохи першохристиян . Також , в музеї знаходяться різні мозаїки , археологічні знахідки та інші предмети тієї пори.

У районі бульвару Лас Рамблас цікаві відреставровані пішохідні вулиці , на яких розташовано безліч торгових центрів , ресторанів і барів.

Місто Таррагона претендує на внесення до списку особливо важливих світових пам’яток під назвою ” Надбання людства ” , започатковане ЮНЕСКО.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла