Цюріх

Цюріх

Інформація про місто Цюріх

Це найбільше за кількістю жителів місто в країні, воно належить німецькомовному кантону Цюріх. Місто має багатовікову історію, яка вплинула на історію також і сусідніх країн. Одною з найбільш значних історичних подій є підтримка Реформації. З кожним століттям місто ставало все впливовішим та багатшим.

Сьогодні Цюріх є сучасним розвиненим містом зі своїм аеропортом, мережею університетів, розвиненою спортивною сферою, промисловістю і багатою культурою. Сюди круглий рік приїжджають туристи, щоб побачити старовинні пам’ятки, скуштувати справжнього швейцарського шоколаду, купити коштовності, годинники та інші традиційні товари.

У Цюріху знаходиться безліч музеїв, в тому числі музей динозаврів, промисловий музей, історичний музей, музей зайців і кроликів, музей іграшок та багато інших. Жителі Цюріха пишаються своїм зоопарком, оперним театром, фестивалем техно-музики. Старовинна частина міста представляє всім бажаючим такі пам’ятки, як ратуша, собор Грюссмюнстер, жіноче абатство Фраумюнстер, оглядові майданчики.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла