Женева

Женева

Женева – місто “з репутацією”. Серед швейцарських міст воно прославилося своєю респектабельністю, розміреним плином життя. Довгий час Женева зберігає одне з перших місць у рейтингу найбільш благополучних міст світу. Екологія, економіка, безпека, культура – все тут на висоті. Засноване ще в часи панування Стародавнього Риму, місто пережило безліч історичних катаклізмів.

У цьому старовинному банківському місті звичаї й традиційні свята дотримуються зі швейцарською точністю. Так, у першу неділю вересня женевці відзначають свято Jeune genevois, засноване на честь дати, коли звістка про різанину гугенотів в ніч св. Варфоломія дійшла до Женеви.

З 1818 р. в ходу чудовий звичай – в якості “вісника весни” вибирається каштанове дерево. Сотье (секретар Парламенту Женевського кантону) оглядає дерево і фіксує день, коли на ньому розпускається перший листок. Чиновник навіть випускає з цього приводу формальний прес-реліз і місцева газета постійно стежить за розвитком дерева.

У місті безліч музеїв і галерей. Деякі відносяться до міжнародних організацій – наприклад, Музей Червоного Хреста і Червоного Півмісяця або “Мікрокосм”. Відкритий для відвідин “Палац Націй” – будівля штаб-квартири ООН.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла