Спрощено процедуру прикордонного контролю в аеропорту Тель-Авіва

Туристи вже звиклися з проходженням утомливих перевірок на всіх пунктах прикордонного контролю, в тому числі у всіх аеропортах Ізраїлю. Варто нагадати, що ретельній перевірці, а саме копіткому огляду всього вмісту, піддається не тільки багаж мандрівника, але також його ручна поклажа. Проходження служби безпеки, численні черги, огляд багажу на стрічці, ручний контроль вмісту представниками аеропорту, огляд ручної поклажі – незмінний набір формальностей по шляху до стійки реєстрації або довгоочікуваного трансферу кожного пасажира, який відвідав країну. І всі ці процедури займали чимало часу і сил.

До безперечного щастя туристів, охочих скоротити час перебування в аеропорту прильоту і скоріше насолодитися морем, сонцем і місцями паломництва в Ізраїлі, місцеві влади затвердили новий порядок проходження прикордонного та митного контролю. Важливо зауважити, що нововведення торкнулися лише найбільшого за пасажиропотоком міжнародного аеропорту Тель-Авіва – аеропорту ім. Бен Гуріон. Відтепер його пасажири будуть позбавлені від тривалої процедури передпольотного огляду багажу. Завдяки новій системі контролю безпеки багажу, в участі пасажира в огляді його вмісту немає ніякої необхідності. Багаж оглядають службовці аеропорту в призначеному для подібних випадків місці, з використанням відеокамер.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла