Влада Ейлата збираються перекрити в’їзди в місто на наступному тижні

Ейлат

Муніципалітет Ейлата оголосив 11 квітня, що всі в’їзди в місто будуть закриті в середу на наступному тижні на знак протесту проти планів міністерства фінансів про введення ПДВ в курортному місті на Червоному морі в рамках заходів жорсткої економії. Мер Ейлата Меїр Іцхак Халеві заявив, що скасування пільгового оподаткування “зменшить туризм на 20%” і “спустошить місто”. Дана міра, за словами Халеві, буде означати, що готелі Ейлата “не зможуть конкурувати” з іншими напрямками близькосхідного туризму і завдасть “важкий удар” по жителям міста.

Халеві сказав, що міська влада сформують надзвичайну комісію з метою розібратися в ситуації, що склалася і запустить рекламну кампанію проти планів мінфіну. Муніципалітет збереться на наступному тижні на своє засідання у одного із закритих під’їздів в місто, додав мер. Як відомо, Ейлат в даний час є безмитної зоною. В іншій частині країни ПДВ становить 17 відсотків, але міністерство фінансів прагне підняти цей податок до 18 відсотків, що торкнеться і Ейлата. Заступник мера Елі Ланкре оцінив доходи міського бюджету завдяки звільненню від ПДВ в 400 млн шекелів на рік.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла