Стародавня Яффа

Яффа вважається одним з найдавніших міст світу. Перша письмова згадка про нього зустрічається в хроніках фараона Тутмоса III, де повідомляється про взяття Яффа в XV столітті до н. е.. На підставі археологічних розкопок відомо, що вже 4000 років тому єгиптяни і фінікійці використовували Яффа як порту під час своїх подорожей. Стародавній портове місто Яффа згадується в Біблії в Старому і Новому Завітах.

Сучасне життя, що вирує і розвивається, сусідить тут з непорушною старовиною, то й річ проглядається то в шматочку старовинної стіни, хай і «обвішаній» неоновими вивісками, то в кручений арці, укрившійся всередині старовинного ювелірного магазину, і навіть стоячи на цілком сучасному причалі, мимоволі розумієш відчуваєш, що в основі його лежать тисячоліття історії цього порту.

Будова вулиць тут досить незвичайне – то й справа зустрічаються цілі сходові вулички, що переходять одна в іншу за допомогою невитіюватих, а іноді і дуже вигадливих дверцят прямо в міських стінах. Одна з таких вуличок неодмінно виведе Вас до Дороги Сузір’їв – цілого міського масиву, що складається з вулиць, названих на честь різних сузір’їв. Це найпопулярніше туристичне місце Старого Яффа.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла