Єрусалим місто Христа

Незважаючи на те, що всі країни світу вважають столицею Ізраїлю Тель-Авів, самі жителі країни віддають цю честь Єрусалиму. Споконвіку Єрусалим був священним містом не тільки для ізраїльтян, а й багатьох тисяч людей у ​​всіх куточках планети. Чисельність назв цього древнього міста перевалила за позначку сімдесят. Незважаючи на те, що одне з імен Єрусалиму перекладається як «Місто світу», саме воно протягом не однієї тисячі років був метою завойовницьких походів і величезної кількості конфліктів.

Сьогодні Єрусалим є володарем, як Старого, так і нового міста. І в одному і в другому випадку, гостям цього древнього міста буде на що подивитися.

Як розповідають стародавні письмові джерела, історія Єрусалима обчислюється тисячоліттями: за приблизними даними це три з половиною тисячі років. Якщо розглядати це місто з точки зору єврейського населення, то воно являє собою священне місце, про яке написано не тільки в Біблії.

Наприклад, історія залишила свідчення про те, що в Єрусалимі саме цар Соломон спорудив знаменитий у всьому світі Єрусалимський храм. Саме цей храм, зруйнований і відбудований заново, визнався протягом тривалого часу одним з найбільш релігійних центрів у всьому світі.

Сьогодні руїни цього храму не перестали бути святинею: у всьому світі відома Стіна Плачу, яка є залишком кріпосної стіни, яку споруджували тисячі років тому навколо Єрусалимського храму.

Події, пов’язані з розп’яттям і воскресінням Ісуса Христа стали підставою для будівництва величезної кількості християнських святинь, які, незважаючи на пізніші терміни свого зведення, так само є давніми і не менш шанованими.

В Єрусалимі також можна знайти і мусульманські святині.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла