В Ізраїлі зведуть новий музей науки і культури

Ізраїль

Ізраїльські архітектори Schwartz Besnosoff and SO Architecture нещодавно перемогли в конкурсі на проект нового єрусалимського Музею природи і науки.

Згідно з проектом, новий будинок буде динамічним і сучасним. Покритий зеленню дах, підйоми на стінах, каскадний водоспад, багато природного світла і жива вентиляція – це все про нього.

За словами архітекторів, новий Музей Природи і Науки в Єрусалимі буде відкритою структурою, нерозривно пов’язаною з навколишнім середовищем. Він включить в себе декілька будівель, з’єднаних між собою. Кожну будівля обладнають величезними вікнами, які дозволять проникнути всередину природного світла. При цьому інтер’єр обіцяє бути гнучким і здатним змінюватися під будь-які виставки, маючи при цьому власну атмосферу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла