Туристичний Ізраїль

В Ізраїлі можна побачити не тільки культурні пам’ятки, а й покататися на лижах на горі Хермон або чудово відпочити на морських курортах. Ізраїль має безліч об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. До них відноситься Старе місто Єрусалиму , фортеця Масада , стара частина міста Акко , Біле місто в Тель -Авіві , археологічні розкопки Мегіддо і Хацор , місто Беер- Шева , міста пустелі Негев.

Столицю Єрусалиму , Тель -Авів , називають “містом без перерви” , оскільки кафе і ресторани ніколи не закриваються , а на вулицях вирує життя. В Ізраїлі також є сучасні курорти. Ейлат – курорт на березі Ейлатської затоки в Червоному морі , де цілий рік прекрасна погода і сонячно. На Середземноморському курорті Нетанія , розташованому в центрі Ізраїлю , створені всі умови для всіх видів активного і пасивного відпочинку. Курортне місто Тверія знаходиться на березі озера Кінерет .

Тут також розташовані оздоровчі комплекси , побудовані на гарячих мінеральних джерелах , а також місця , пов’язані з діяннями Ісуса Христа. Особливим успіхом користується Мертве море , що володіє лікувальними властивостями.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла