Особливості лікувального туризму на Мертвому морі

Мертве море

   Мертве море розташоване між Ізраїлем і Йорданією і є центром лікувального туризму, відомого завдяки здатності вилікувати практично будь-яке захворювання.

   Вода Мертвого моря відрізняється високою щільністю і дуже високим вмістом калію, йоду, брому, магнію та інших, корисних для здоров’я хімічних елементів. Унікальність Мертвого моря в тому, що цей водоймище – єдиний в світі, де вода важче, ніж тіло людини. Мертве море настільки солоне, що в ньому складно потонути навіть найважчому відпочиваючому: вода буквально виштовхує людське тіло на поверхню. Саме через таке кількості солі море і отримало своє «похмуре» назву, тому що в ньому не здатні жити ніякі морські мешканці.

   А ось на організм людини Мертве море діє дуже навіть благотворно – після соляних ванн шкіра стає гладкою і здоровою, тіло розслабляється, обмін речовин відновлюється.

   Крім водних процедур, лікувальний ефект на курортників надають бруд Мертвого моря. Більш багатою мінералами і корисною для здоров’я людини бруду не існує в світі. Грязелікування на Мертвому морі надає приголомшливий цілющий ефект на більшість шкіряних хвороб, що вважаються важковиліковні: псоріаз, вітіліго, екзему, дерматити різного походження. Грязьові маски омолоджують не тільки шкіру, але і весь організм людини в цілому, тому туристи прагнуть забрати з цього курорту якомога більше корисної бруду до себе на батьківщину.

   Мертве море – унікальне місце, де можна приймати сонячні ванни людям навіть з самою ніжною і світлою шкірою без ризику моментально обгоріти: а все завдяки тому, що сонячні промені проходять крізь іонізоване повітря, збагачений мінералами солей. Засмагати на Мертвому морі можна спокійно протягом 7-8 годин підряд, не побоюючись шкідливого впливу ультрафіолету.

   Особливе слово потрібно сказати про повітряну атмосфері курорту на Мертвому морі. Дихати повітрям у районі Мертвого моря – це само по собі вже означає оздоровлюватися, настільки він благотворно діє на людину. Справа в тому, що атмосфера Мертвого моря створюється двома повітряними потоками: перший – повітря, випаровується з поверхні водойми, і другий – повітря з розташованої поруч пустелі. Поєднання ідеально сухого і чистого повітря пустелі з повітрям, збагаченим мінералами і солями, робить атмосферу Мертвого моря ідеальною для дихання астматичних і легеневих хворих.

   Ось деякі захворювання, які можливо вилікувати на лікувальних курортах Мертвого моря: шкірні хвороби, розлади нервової системи, сечостатеві хвороби жінок і чоловіків, гормональні порушення, хвороби бронхів і легенів, безпліддя, імпотенція, проблеми з хребтом і суглобами, хронічна втома і зниження імунітету. Причому для лікування на Мертвому морі не потрібно ніяких особливих процедур: перебування в цій дивовижній природній зоні само по собі вже являє лікувальний процес.

   Залишається додати, що відвідати курорт можна в будь-який час року – на Мертвому морі круглий рік коштує тепла і суха погода.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла