«Хабокрім»: єдиний ковбойський ресторан в Ізраїлі

Ресторан «Хабокрім», який знаходиться в одній з сільськогосподарських комун Ізраїлю, пропонує своїм відвідувачам відчути себе жителями Дикого Заходу, залишаючись в країні з абсолютно іншими традиціями і менталітетом. Туристи в «Хабокрімі» можуть випробувати на собі всі екстремальні розваги ковбоїв, включаючи катання на конях і традиційне родео.

Незважаючи на те, що ресторан знаходиться в Голанських висотах (небезпечному регіоні неподалік кордону з Сирією), власник ранчо в кібуці Мером Голан вже більше століття успішно розводить велику рогату худобу. Відмінні кліматичні умови і тутешня флора не тільки роблять це місце ідеальним для вирощування великої рогатої худоби, але ще й приваблюють тисячі туристів. Пропонуючи своїм відвідувачам смачну вечерю і заряд адреналіну, ресторан «Хабокрім», безперечно, є однією з найцікавіших пам’яток комуни.

Закусочна знаходиться в сучасній дерев’яній споруді, фасад якої вже нагадує про Дикий Захід. Всередині тематичного ресторану відвідувачі можуть присісти за дерев’яні столики і почекати, поки їх обслужить офіціант. Меню «Хабокріма» пропонує виключно ситні ковбойські страви, такі як стейк, кебаб і баранячі відбивні. Все це зроблено виключно зі свіжого м’яса місцевої худоби.

«Хабокрім» знаходиться поряд з кінським загоном, тому після вечері можна в компанії справжніх ізраїльських “ковбоїв” покататися на конях. У єдиному ізраїльському ресторані ковбоїв мандрівники мають шанс відчути себе справжніми підкорювачами Дикого Заходу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла