Єрусалимський храм Книги

Єрусалимський храм Книги , легко впізнаваний завдяки його футуристичним архітектурним контурам , служить для зберігання і демонстрації рідкісних рукописів , в число яких входять манускрипти Біблії і Кумранські сувої Мертвого моря.

Викладений білою плиткою купол схожий на кришку банки , в якій вперше були знайдені стародавні сувої на території плато Кумран . Ефектний контраст створює чорна базальтова стіна , розташована недалеко від храму. Чорно-білі образи символізують головну тематику одного з сувоїв – війну синів світла проти синів темряви. Дві третіх храму-ступи знаходяться під землею , що можна побачити в обрамляючому будівлю басейні. Можливо , це відсилання до печер , в яких були знайдені сувої .

У єрусалимському храмі Книги знаходяться всі сім сувоїв , які були знайдені в одній з кумранских печер. Примітно , що довжина найбільшого сувоїв становить 8 метрів.

Так як стародавні сувої занадто крихкі і ранимі для постійного експонування , була задіяна система ротації. Після того як сувій був на виставці протягом 3-6 місяців , його забирають і тимчасово поміщають в спеціальне приміщення , де він « охороняється » від зовнішніх впливів.

У храмі Книги також можна побачити Кодекс Алеппо , який з давніх часів вважається найавторитетнішим документом Єврейських Писань . Кодекс Алеппо датується початком X століття.

Двері храму Книги відкриті протягом усього тижня. У суботу та під час свят пам’ятку можна відвідати з 10 години ранку до 5 години вечора.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла