Відень пропонує туристам заощадити з картою гостя

Карта гостя Відня дозволить істотно заощадити під час перебування в австрійській столиці. Власник карти Vienna Pass зможе відвідати понад 60 пам’яток і музеїв у Відні та її найближчих околицях.

Карта Vienna Pass доступна на два, три і шість днів за ціною 69, 84 і 99 євро, відповідно. З собою можна безкоштовно провести одну дитину до 6 років, а за дітей і підлітків до 19 років потрібно сплатити тільки половину вартості вхідного квитка в музей.

Vienna Pass продається в комплекті з брошурою зі списком місць відвідування, їх адресами і часом роботи, а також картою міста. Серед об’єктів, в які можна безкоштовно потрапити з картою гостя – ті, що розташовані в Музейному кварталі, Хофбург, літній палац Шенбрунн, музей-квартира Зигмунда Фрейда, радіовежа “Дунайська вежа”, колесо огляду і багато інших.

За невелику доплату до карти гостя додається окремий квиток на громадський транспорт: метро, міські електрички, автобус і трамвай. Крім цього, Vienna Pass включає необмежений проїзд на двоповерховому екскурсійному автобусі Hop on Hop off.

Купити картку гостя Відня можна у власному офісі Vienna Pass, розташованому в переході поряд з Оперою (Operngasse), або заздалегідь замовити на сайті проекту.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла