Всі дальні поїзди до Відня стали заходити на головний вокзал

У Відні запущений на повну потужність новий головний вокзал (Wien Hauptbahnhof або Wien Hbf.). З 13 грудня там зупиняються всі прибуваючі в австрійську столицю далекі поїзда і більшість регіональних.

З 13 грудня на новий вокзал переведені магістральні поїзди західних напрямків (Інсбрук, Зальцбург, Брегенц, Лінц, Мюнхен, Цюріх). Раніше вони обслуговувалися колишнім основним вокзалом Wien Westbahnhof.

Новий вокзал дозволяє пропускати транзитом через Відень поїзди, які раніше там закінчували свій маршрут через відсутність наскрізних вокзалів. Новобудова являє собою фактично нову станцію, споруджену замість працюючого раніше неподалік південного вокзалу. Вона звела в один вузол всі магістральні напрямки з Відня, що раніше обслуговувалися кількома різними вокзалами, а також скоротила час у дорозі багатьох поїздів. Новий вокзал має два підземних шляхи для приміських поїздів S-Bahn і десять надземних для інших поїздів.

Подібно багатьом іншим новим і реконструйованим вокзалам Європи, на Wien Hbf. працює більше сотні магазинів і кафе. Нагадаємо, що в ряді європейських країн з жорстким трудовим законодавством головні вокзали – основне місце, де можна купити продукти та інші товари пізно ввечері або в неділю, коли інші магазини не працюють.

На вокзалі також відкрито інформаційний центр Віденського офісу з туризму. У ньому, серед іншого, можна придбати єдиний проїзний квиток на громадський транспорт терміном дії 48 годин або 72 години. Інфоцентр відкритий щодня з 9:00 до 17:00.

Деяка незручність новобудови полягає у відсутності в ній станції метро. Найближча, Südtiroler Platz – Hauptbahnhof, знаходиться в декількох сотнях метрів і обслуговується тільки лінією 1. Однак більшість поїздів зупиняється також на сусідній станції Wien Miedling, що має кращий доступ до метро.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла