Центр фотографії WestLicht

У консервативному Відні є місце і для сучасного мистецтва. На горищі будинку, де до 50-х років працював скляний завод, сьогодні знаходиться центр фотографії WestLicht, який є місцем натхнення як новачків, так і багатьох іменитих фотографів.

Центр фотографії WestLicht був створений порівняно недавно (2001 рік), проте пам’ятка швидко сподобалася туристам, тому сьогодні дізнатися більше про мистецтво фотознімку і подивитися на знамениті роботи приходять багато гостей міста. Група фотографів-ентузіастів вирішила відкрити подібний заклад, щоб популяризувати жанр фотографії серед австрійців і дати йому вільно розвиватися.

Примітно, що мистецький центр WestLicht є і музеєм, і виставкою одночасно. На полицях лежать раритетні фотоапарати, спалахи та інша техніка, яка показує еволюцію жанру фотографії. Всього в центрі знаходиться близько півтисячі технічних пристроїв, «родзинкою» серед яких є раритетна камера «Susse Frères Daguerreotype Camera», яка з’явилася ще в 1839 році.

На стінах висять фотографії, а також роботи художників Ельфі Семотана, Мері Еллен Марка та багатьох інших. В музеї також є найперші фотографії, які були зроблені безпосередньо за допомогою дагеротипії – фотографування на оброблену спеціальними засобами металеву пластинку.

Окрема виставка музею присвячена туристичній фотозйомці у всіх її проявах. Прекрасні фотознімки відправлять в подорож у часі і просторі. Також центр фотографії WestLicht має зали, присвячені фотожурналістиці, військовим фотознімкам та іншим видам мистецтва фотографії.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла