Музей метеликів у Відні: подорож у світ прекрасних комах

Відень знаменитий своїми різноманітними музеями, які відвідують тисячі гостей австрійської столиці. Однією з найяскравіших пам’яток міста є музей метеликів, який займає половину палацово-паркового комплексу Хофбург. Знайти комплекс буде дуже легко, адже його скляна будівля розміщена в самому центрі Відня. Біля входу в музей метеликів знаходиться тематичний магазин, де можна купити різні фотоальбоми, магнітики, значки та багато товарів, які присвячені цим прекрасним комахам.

Музей метеликів був відкритий в 1990 році, і відразу ж почав користуватися успіхом і туристів. В комплекс Хофбург музей переїхав сім років по тому. На честь такої події частина будівлі була повністю відреставрована: у будинку пальм з’явився гарний фонтан, а також виросли тропічні рослини.

Потрапивши в музей, туристи своїми захопленими очима спостерігають за дивовижним світом величезних тропічних метеликів, а також деяких екзотичних рослин. На перших порах через високу вологості в приміщенні, про яку свідчить запітнілий об’єктив фотоапарата, в музеї метеликів буде важкувато дихати.

Багато туристів проходять мимо скляної шафи на вході, де розташоване щось, що нагадує сухе листя, однак саме тут починається життя прекрасних метеликів. Так, це «сухе листя» є коконами метеликів, біля яких висить табличка, де сказано, які види метеликів вдалося розмножити тут. У музеї є ще одна така шафа, з якої скоро вилетить потомство лускокрилих, і знаходиться вона десь в середині павільйону.

Прогулюючись по павільйону, можна побачити метеликів незвично великих розмірів з таким же незвичним яскравим забарвленям. Око цікавого туриста також приваблюють яскраві квіти, які виглядають дуже красиво на тлі зелені. Але при близькому розгляді гряде розчарування – вони є штучними.

Можна також зауважити тарілки з ананасами або бананами, на які дуже люблять сідати метелики. Неподалік знаходиться лава, де на відвідувачів охоче сідають тропічні метелики.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла