Чжучжоу: вілли на даху торгового центру

У густонаселеному місті земля може бути дуже дорогим і дефіцитним товаром. Але, ні перше, ні друге не стало перешкодою для власників цих незвичайних вілл.

Цілком можливо, що внизу не знайшлося пари-трійки квадратних метрів під забудову, а мати власний особняк в діловому районі дуже хотілося, і в поле зору підприємливих ділків потрапив безхазяйний дах торгового центру.

Володар даху, пущеного під забудову – Jiutian International Plaza, один з найвідоміших взуттєвих оптових ринків в регіоні. Торговий центр знаходиться в місті Чжучжоу провінції Хунань. Цікаво, що будиночки виявили випадково місцеві жителі, і на сьогодні невідомо, кому належать незвичайні особняки.

Чжучжоу є другим за величиною містом в провінції і спеціалізується на металургії, виробництві машин, хімічних речовин і будівельних матеріалів. Чисельність населення міста – близько 4 млн. осіб, з яких більш ніж 800000 живуть в чотирьох центральних районах.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла