Про Венесуелу

Венесуела

Галаслива і багатомільйонна венесуельська столиця Каракас розташована в чудовій, мальовничій долині. Місто спочатку носило назву на честь іспанського завойовника Сантьяго-де-Леон-де-Каракас. По всьому місту відчувається значення національного героя Симона Болівара, який командував війною за незалежність. Більшість пам’яток мистецтва розташовані в старому районі міста. Будівля музею, колекція якого складається з безлічі картин і документів, перебуває на Пласа-Болівар. Резиденція венесуельського архієпископа і собор в колоніальному стилі – місце поховання родини Симона Болівара розташовані в Катедраль-де-Каракас. Безліч музеїв розташовані на «площі музеїв» у центрі міста, наприклад Музей колоніального мистецтва, Музей транспорту, а також Музей сучасного мистецтва. Каракас також цікавий колоніальним районом Петарес, монументальним палацом Паласіо-де-Мірафлор, неоготичною церквою Санта-Капілья, заслуговують на увагу галасливі нічні райони Ель-Росалії, Ла-Флореста, Лас-Мерседес і Ла-Кастельяна.

Чимало цікавих пам’яток розташовується навколо Каракаса. Серед них Національний парк Авіла, названий на честь хребта, на якому знаходиться, північніше від міста. Покриті яскраво зеленню дикої рослинності схили Авіла як ніби звисають на місто.

Занесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО, Національний парк Канаіма, площею понад 3 млн. гектарів, є однією з перлин Венесуели. У парку розташований один з найвищих водоспадів світу Анхель – каскад падаючої води з висоти 1000 метрів. У період засухи водоспад перетворюється на цівку води, яка звертається в пил при досягненні землі. Крім водоспаду Анхель тут є інші різні водоспади, розкидані по парку. Також в Національному парку Канаіма розташоване плато Та гран Сабана з плоскими вершинами і горами. Скелі з навколишнім пейзажем створюють різкий контраст, оскільки підносяться на 1000 метрів над навколишньою саваною.

Дуже популярним місцем для прогулянок є місто Сьюдад-Болівар, розташоване на березі річки Оріноко. Набережна Пасео Оріноко, реконструйований колоніальний квартал, пофарбовані в яскраві кольори споруди на площі Болівара, старовинний собор віком 1700 років – місця, що заслуговують на увагу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла