Вулиці Акарігуа

Десь на самому краєчку Південної Америки розташувалася така красива країна, як Венесуела. Туристи з’їжджаються сюди, як правило, в пошуках чогось незвіданого, романтики. Особливо улюблене туристами таке місто, як Акарігуа. Невелике, але казково гарне містечко, мало кого залишає байдужим.

Розташована Акарігуа в північно-західній частині Венесуели. Безпосередня близькість до океану вже заздалегідь визначила долю Акарігуа з туристичної точки зору. Тут можна чудово провести час любителям активного відпочинку. У місті діє кілька спортивних центрів, де можна взяти уроки серфінгу у професійного інструктора. Так, на вулиці Los Pueblo працює дуже недорогий спортивний центр, де якість надаваних послуг дуже радує клієнтів. Навіть недосвідчені новачки, які ні разу в житті не стояли на дошці і побоюються води, втрачають всякий страх і з азартом лізуть на дошку, щоб швидше освоїти теоретичні вміння, отримані від інструкторів спортивного центру, на практиці. Для цього, звичайно ж, є виїзні уроки. Як дістатися до вулиці Los Pueblo, можна дізнатися на карті міста, або дізнатися у таксистів. Складного немає нічого.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла