У Каракасі відкрився мавзолей Симона Болівара

У столиці Венесуели відбулося урочисте відкриття мавзолею національного героя Симона Болівара. Тіло Визволителя буде спочивати недалеко від колишнього місця поховання – Національного пантеону.

Для розміщення останків Болівара споруджено будинок у вигляді гігантського білого вітрила, а труну, зроблену з червоного дерева, інкрустований діамантами, перлами і золотом.

Лідер війни за незалежність іспанських колоній в Америці Симон Болівар помер від туберкульозу в 1830 році і був похований у Кафедральному соборі Санта-Марта, а пізніше перепохований у Національному пантеоні. У 2010 році президент Венесуели Уго Чавес наказав ексгумувати тіло національного героя, щоб перевірити, чи дійсно причиною смерті стала хвороба, а не підступи супротивників. Після дослідження тіло помістили в мавзолей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла