4 вересня в Лімі виберуть 50 кращих ресторанів Латинської Америки

4 вересня в Лімі (Перу) відбудеться вручення премій 50 кращим ресторанам Латинської Америки, які оберуть представники медіакорпорації William Reed Business Media. Ця компанія також є відповідальною за підготовку списку 50 кращих гастрономічних закладів світу. Прес-секрерать William Reed Business Media Вільям Дрю розповів, що основним завданням цього рейтингу є розвиток і зростання гастрономічною індустрії Латинської Америки, які дозволять запропонувати відвідувачам з усього світу новий погляд на місцеві страви. l portavoz de William Reed Business Media, William Drew.

У свою чергу, віце-президент компанії Cervecerías Peruanas Backus Хуліан Коултер вважає, що ці 50 ресторанів стануть свідченням високого рівня даного сектора і прагнення його представників до успіху. Список 50 кращих закладів Латинської Америки та церемонію нагородження організовує журнал Restaurant, що належить корпорації William Reed Business Media. Її співробітники, а також всі особи, пов’язані з компаніями-спонсорами, не матимуть права голосу і не зможуть вплинути на результати. Переможці будуть обрані з числа членів Академії кращих ресторанів Латинської Америки, до складу яких входить понад 250 закладів-лідерів даного сектора.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла