У Перу чекають любителів спостерігати за птахами

25 червня 2014 в перуанському національному парку Тінго-Марія (Tingo Maria) пройде день відкритих дверей, в рамках якого гостям заповідника будуть представлені нові пункти для спостереження за птахами. Тут також відбудеться ряд цікавих екскурсій.

Парк розташований поруч з однойменним містом в центрі Перу, в департаменті Уануко (Huanuco). Останнім часом він став одним з основних напрямків у країні зі спостереження за птахами: на його території мешкає понад 160 видів екзотичних птахів, які будуть цікаві як фотографам, так і любителям живої природи. А екскурсії дадуть туристам можливість побачити місцеві визначні пам’ятки. У їх числі – гірська гряда “Спляча красуня” (La Bella Durmiente), що дійсно нагадує обрисами лежачу жінку, а також мальовнича печера Cueva de las Lechuzas, де можна помилуватися химерними формами сталактитів і сталагмітів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла