Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Перу сьогодні користується суттєвою часткою популярності у туристів, що не залишається без уваги туроператорів, що прагнуть розширювати асортимент пропонованих туристичних напрямків.

Величезна кількість туристів з усього світу прагне дістатися до Мачу-Пікчу, при цьому вони здійснюють той же, проте більш комфортний і на багато більш швидкий, маршрут, який в далекому тисяча дев’ятсот одинадцятому році довелося проробити для досягнення підсумкового пункту дослідження знаменитому Хайрем Бінгхем. Вирушаючи в подорож, кожен турист для початку захопиться дивовижними пейзажами, які незмінно об’єднують в одне ціле і негостинні гори, вкриті снігом, пальми і зелене буяння лісу.

Мачу-Пікчу – це загублене в горах місто інків. Для того щоб туристи змогли до нього дістатися, вони повинні подолати пристойну відстань на поїзді, а потім по серпантинній дорозі піднятися в гори. Дорога веде мандрівників між мальовничих скель і гірських схилів, а, досягнувши вершини гори, можна ще з автобуса побачити  кам’яні будівлі, і тераси.

Мачу-Пікчу збудоване в перуанських Андах, на висоті двох з половиною тисяч метрів над рівнем моря, в місці, яке за красою незрівнянне ні з яким іншим. Це місто оточують неприступні скелі, що сьогодні ще більше вражає на туристів, що потрапили в це покинуте місто. Загадкове, вражаюче, інтригуюче – це місто хвилює уми і вчених, і простих обивателів. Достаток міфів і легенд, якими оточене саме існування Мачу-Пікчу, дає можливість гідам по загубленому в горах місту імперії найдавнішої на землі цивілізації інків, подавати завороженим мандрівникам ту версію, яка, за їхніми поглядами, найбільше підходить для людей, не знайомих з історією  цього краю, і самих інків. Саме інтерес – це той фундамент, на якому гіди будують свої розповіді, пропоновані мандрівникам.

Для тих же, кому дорога істина, варто не тільки побувати в цьому унікальному місті, яке, за словами вчених, будувалося для вождя інків по імені Пачакутека, визнаного не тільки видатним правителем, а й духовною і політичною фігурою імперії. Але і детальніше дізнатися історію цієї цивілізації, що залишила після себе пам’ятники, розгадати значення яких людству поки не під силу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла