Парк Любові: місце, де народжуються світлі почуття

Улюбленим місцем всіх романтиків і закоханих вважається Парк Любові , який загубився серед галасливих дискотек , барів і затишних готелів в популярному районі міста Лімі Мірафлорес.

Історія цього тихого привітного і красивого місця , яке практично звисає над океаном , почалася в 1993 році в день Св. Валентина , тому і не дивно , що воно отримало таку назву.

Романтичний парк з елегантним дизайном і прекрасним видом на океан розташовує до любові і світлих почуттів. Пройде зовсім небагато часу з дня його відкриття і у молодят з’явиться традиція відвідувати цей парк відразу ж після вінчання.

Головною визначною пам’яткою парку відразу стала велика, можна навіть сказати , трохи грубувата , скульптура «Поцілунок », що є творінням Віктора Дельфіна . Статуя двох закоханих які  пристрасно цілуються уособлює чуттєвість Парку Любові – місця , де навіть повітря просочене ніжністю і романтикою . Багато пар вірять у те , що сфотографувавшись на тлі скульптури двох закоханих , вони зможуть назавжди зберегти свої світлі і теплі почуття .

Прекрасним звичаєм стало проводити біля цієї відвертої статуї щорічно 14 лютого змагання , головне завдання якого полягає в тому , щоб якомога довше цілуватися зі своєю коханою людиною .

Не менший інтерес викликає і стіна,що повторює форму хвилі , яка обрамляє пам’ятник по периметру. На мозаїці , з якої вона викладена , можна прочитати цитати про любов , що належать відомим письменникам і поетам , що неодмінно надихає закоханих любити і цінувати один одного ще більше.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла