У Мачу-Пікчу з’явилися нові екскурсії

Керівництво археологічного парку Мачу-Пікчу (Machu Picchu) представило кілька альтернативних маршрутів для екскурсії до цієї головної історичної пам’ятки Перу.

На додаток до класичного знайомству з “Шляхом інків” (Camino del Inca) і поїздкою на Мачу-Пікчу через Агуас-Кальентес (Aguas Calientes), туристам будуть запропоновані три незвичайних способу для візиту стародавньої цитаделі. Перший – по мосту Руїнас (Puente Ruinas) – дозволяє відвідати цікавий музей Чавеса Байльона (Мuseo Chávez Bayllón), а потім здійснити піший похід до Мачу-Пікчу.

Другий шлях на Мачу-Пікчу буде проходити по території археологічного комплексу Andenes Orientales, розташованого з північно-східної сторони цитаделі і відкритого для публічного доступу тільки наприкінці XX століття. Крім Мачу-Пікчу, туристи зможуть побачити безліч інших архітектурних чудес, що збереглися з часів імперії інків.

А третій альтернативний маршрут для візиту на Мачу-Пікчу – це прохід по таємних стежках “інкарай” (Inqaray). Там, на схилах гори Уайна-Пікчу (Huayna Picchu), знаходяться п’ять рівнів терас для вирощування сільськогосподарських культур і старовинні споруди, де проводилися шаманські ритуали.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла