Ліма місто смогу

Як і багато латино американських міст, столиця Перу – Ліма – була заснована іспанськими конкістадорами, що наклало відбиток на зовнішній вигляд міста. Заснування Ліми припало на 1535. Для конкістадорів Ліма стала місцем, де були зосереджені військовий і адміністративний уряд Латинської Америки.

В даний час Ліма вважається місцем, не облюбованим туристами. Це, насамперед, пов’язано з несприятливим кліматом країни – сухий клімат з мінімумом опадів. Хоча середньорічна температура становить +26 градусів за Цельсієм, перебувати в країні не дуже приємно. Також до цього слід додати і одвічний смог, який не розсіюється ні на секунду. Смог такої товщини, що він практично не пропускає промені сонця через себе, тому в Лімі здебільшого оманливо похмура погода.

Цікавим у Лімі може бути тільки історичний центр. Він являє собою велику площу Пласа-де Армас, навколо якої зосереджена велика кількість інших історичних пам’яток. Це в першу чергу собори і церкви, побудовані в пишному стилі. Також не можна не відзначити і величні будови адміністративних будівель, зокрема Палац Уряду. Також в цій частині розташована велика кількість музеїв, наприклад, Музей інквізиції, Музей мистецтв, колосальний Музей нації і унікальний Музей золота.

У Лімі є окремий район, присвячений тільки театрам – це Мірафлорес. Саме в Лімі розташований відомий по всьому світу «міст зітхань». Крім того, можна відвідати «вулицю закоханих» та велику кількість індійських ринків у цій частині столиці.

Не менш цікаве з історичної точки зору і передмістя Ліми. Тут можна подивитися таємничі печери, наскальні малюнки в них, місце поклоніння Божественному Творцю Землі – Пачакамак.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла