Знайдений новий вхід в Мачу-Пікчу

Група дослідників нещодавно виявила широкий тунель, що веде до задньої частини археологічного комплексу Мачу-Пікчу. На думку археологів, ця дорога була запасним шляхом до древньої цитаделі.

Знайдений шлях проходить від Уайрактамбо (Wayraqtambo) в околицях Мачу-Пікчу до гірської тераси, звідки вид на комплекс відкривається абсолютно під іншим кутом. Довжина тунелю становить близько кілометра, а ширина – від 1,2 до 1,4 метра. Дорогу оточують кам’яні стіни заввишки близько 3 метрів. Керівництво національного археологічного парку Мачу-Пікчу (Parque Arqueológico Nacional de Machu Picchu) розглядає можливість відновити тунель і зробити два входи в “місто інків”, що дозволить розвантажити основний туристичний потік до цієї популярної пам’ятки Перу .

Мачу-Пікчу був створений правителем інків Пачакутеком близько 1440 як священного гірського притулку для жерців, вельмож, астрологів, скульпторів і художників. У 1532 році, коли іспанці вторглися на територію імперії інків, усі мешканці міста таємниче зникли. Потім майже на 400 років Мачу-Пікчу був усіма забутий, і тільки в 1911 році “втрачене місто” було випадково відкрите американським дослідником доколумбових цивілізацій Хайремом Бінгем (Hiram Bingham). Комплекс досі підносить вченим сюрпризи: так, ще одну нову ділянку дороги, що відгалужується від основного шляху, було виявлений лише кілька років тому .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла