У Перу створений новий національний парк

Новий національний парк в Перу покликаний захистити амазонський тропічний ліс. Президент Перу Ольянта Умала затвердив створення в Сьерра-дель-Дівісор (Sierra del Divisor) національного парку площею понад 13 000 квадратних кілометрів. Таким чином, під захистом виявився величезний масив тропічних джунглів Амазонки.

Новий парк, який перевершує за площею американські національні парки Йосеміті і Йєллоустон разом узяті. Це остання ланка в складі природоохоронної зони “Анди-Амазонка”. Парк Сьєрра-дель-Дівісор також став одним з найбільших охоронюваних ділянок амазонської сельви. Створення парку має велике значення для захисту одного з останніх на планеті оазисів біорізноманіття та традиційних племен аборигенів.

Американська некомерційна організація Rainforest Trust спільно з перуанським партнером CEDIA (Центр розвитку природного середовища Амазонки) працювали над створенням нового національного парку разом з місцевими традиційними громадами та перуанським урядом. Його створення стало підсумком дев’яти років зусиль по захисту природи, в які були залучені численні неурядові організації в Перу та за кордоном.

У ході визначення пріоритетів у галузі природоохоронної діяльності в Перу, територія Сьєрра-дель-Дівісор вже давно виділялася завдяки своєму неперевершеному біорізноманіттю. Експедиція, організована Філдовскім музеєм природної історії в Чикаго, виявила, що цей район є домом для самого великого розмаїття видів приматів в західній Амазонії. Крім того, на цій території мешкає 300 видів риб і 3500 видів рослин. У регіоні зберігаються великі ссавці, такі як ягуари і тапіри, чисельність яких знижується по всьому ареалу їх поширення. Парк також забезпечить захист корінному племені Ісконова, яке живе на його території в добровільній ізоляції.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла