Алжир до 2015 року має намір збільшити іноземний турпотік

Алжир

Алжир планує збільшити потік іноземних туристів до 2015 року з нинішніх 2,5 млн людей на рік до 3,5 млн, повідомляють арабські ЗМІ з посиланням на міністра туризму і ремесел країни Смаіла Мімун. За його словами, до цього ж терміну число місць в готелях Алжиру планується збільшити з 90 тис. до 160 тис. Він підкреслив, що доходи від туризму поки непорівнянні з доходами від нафтогазового сектора, який приносить скарбниці $ 70 млрд на рік, однак індустрія туризму відпочинку “виглядає перспективною сферою”.

Влада Алжиру для розвитку туризму має намір залучити державно-приватний капітал для створення конкурентоспроможної туристичної інфраструктури, зокрема будівництва 70 нових готелів, облаштування історико-культурних місць і гірських курортів. За словами чиновника, всі заявлені ідеї виглядають цілком реалістичними, беручи до уваги те, що на зведення готелів та проведення рекламних акцій за кордоном у найближчі кілька років планується витратити $ 5 млрд. Він також підкреслив, що терористи екстремістського угрупування “Аль-Каїда”, які діють в африканських країнах, не зможуть перешкодити планам по розвитку галузі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла