Мечеть Кетшава: подорож мусульманською святинею

Релігійною святинею Африки вважається мечеть Кетшава, яка знаходиться в Алжирі. Протягом усього свого існування їй доводилося кілька разів змінювати своє призначення. Спочатку ця споруда, зведена турками ще в XVII столітті, виконувало роль собору і, лише через кілька століть, була перетворена в мечеть.

Мечеть Кетшава – приклад ідеального поєднання двох стилів: візантійського і мавританського. Тут заворожує все, починаючи від пишноти колон і стель і закінчуючи штукатуркою. Цікаво те, що більша частина цієї краси збереглася в своєму первозданному вигляді.

Головною особливістю мечеті є 23-х ступінчасті сходи, в кінці шляху яких перед туристами постають захоплюючої краси двері, що ведуть безпосередньо в мечеть. Їх відносять до унікальних архітектурних цінностей.

Тут можна побачити портик, підтримуваний чорними мармуровими колонами, численні аркади, що вражають своєю красою, а також колонаду з білого мармуру, призначення якої полягає в підтримуванні зводу.

Кожен куточок цієї африканської пам’ятки просякнутий історичним минулим. Тут, наприклад, покояться останки останнього з апачів – Героніма.

Мечеть щорічно відвідує безліч паломників, а також людей котрі цікавляться мистецтвом, охочих просто помилуватися цією мальовничою спорудою, дивлячись на яку забуваєш про все. Тут все зроблено настільки витончено і красиво, що зупинивши хоч на секунду погляд навіть на самій незначній деталі, вже неможливо буде відмовитися від захоплюючої подорожі по мечеті.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла