Чорнильне озеро: водойма, де вудка зовсім недоречна

Про алжирське містечко Сіді-Бель-Аббес заговорили після того , як на його території було виявлено незвичайну водойму , унікальність якої полягає в тому , що заповнена вона не звичайною водою , а справжніми чорнилами , які сміливо можна використовувати для письма. Звичайно ж , спіймати рибку тут не вийде , тому як це місце непривабливе навіть для рослин , не кажучи вже про будь які живі організми.

Місцеві жителі люблять розповідати історію про те , що колись в їхньому містечку темні сили купували живі душі . І ось одного разу , підписуючи контракт , у них закінчилося чорнило , ось вони і вирішили вийти з положення таким незвичайним чином.

Думки людей , з приводу походження дивного озера , яке вони люблять називати Чорним або Чорнильним , розділилися. Одні вважають його витівками нечисті і намагаються навіть близько не підходити до нього , а ось більш сміливі , зумівши налагодити бізнес , заробляють тепер на цьому гроші. Є й такі , які воліли б бачити в цьому озері звичайну воду , адже клімат в цих місцях дуже посушливий , тому питна вода не була б перешкодою.

Заради справедливості варто відзначити , що якість чорнила в цьому озері досить висока, тому і продаються вони не тільки в Алжирі , але і в багатьох інших країнах. Туристи ж з великим задоволенням приймають від місцевих жителів різні сувеніри , виготовлені з цієї природної сировини.

Все ж вчені попереджають всіх бажаючих побачити це диво природи , що перебувати довгий час біля такої незвичайної і цікавої пам’ятки може бути небезпечно для здоров’я , тому як є величезна ймовірність отримати серйозне отруєння їдкими випарами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла