Алжир він же Алжир

Алжир він же Алжир

Небагато знайдеться країн, в яких назва столиці збігається з назвою країни. Але так вже історично склалося. Це місто, яке знаходиться на березі Середземного моря і є найбільшим портом. У різні часи місто підкорювалося то римлянам, то французам, то Османської імперії, яка володіла багатьма містами і країнами по всій Землі. Але це все в минулому.

Сьогодні в цьому місті Північної Африки проживає більше півтора мільйонів чоловік. Місцеві жителі зайняті в переробній промисловості, торгівлі. Місто насправді виглядає дуже красиво. Розкинулося уздовж узбережжя. Тут безліч гарних пагорбів, парків і садів. Як ми вже говорили спочатку зважаючи на історичну особливість приналежності міста то французам то туркам, і побудоване воно відповідно. До прикладу, в так званій ісламській частині міста ви побачите мечеті, мінарети, вузькі вулички і низькі будівлі. В іншій частині, все навпаки, як ніби ви вже не в Алжирі, а де-небудь в провінції Франції. Ось так от буває і це додає місту особливу красу і шарм.

Клімат тут своєрідний. Все-таки відчувається розташування поруч пустелі. Тут тепло і часом жарковато. Так що якщо ви зібралися відвідати це місто, вибирайте все – таки осінні і зимові місяці, тоді ви зможете без проблем насолодитися місцевими пам’ятками та кліматом.

Крім пляжів і мальовничої природи тут безліч музеїв, провідне місце серед яких займає Музей Античності, ну і звичайно старовинні палаци і мечеті, заворожують погляд. Особливо все виглядає красиво в вечірні та нічні години. Сучасні споруди відрізняються від старовинних будівель і роблять місто схожим на всі інші сучасні міста. Це добре, адже людині, яка прилетіла на інший континент буде легше, перебуваючи в звичній атмосфері сучасного міста.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла