Через місяць розпочнеться сезон спостереження за китами в провінції Чубут

Сезон спостереження за китами в провінції Чубут на півдні Аргентини почнеться в перших числах червня і завершиться у грудні. У цей період тисячі туристів з усього світу з’їжджаються в регіон, щоб поспостерігати за одним з найбільш вражаючих природних видовищ. Півострів Вальдес, в 1999 р. визнаний об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є одним з кращих місць розмноження для південного гладкого кита. Наземна і морська території півострова є домом для величезного розмаїття унікальних видів флори і фауни. У туристичному містечку Пуерто-Пірамідес гостей чекають судна, які за кілька хвилин доставляють їх до колоній китів.

Найвідомішою місцевою “пам’яткою” є південні гладкі кити, довжина яких може досягати 14 м, а вага – 50 тонн. У зоні їх проживання заборонено прохід приватних суден, і лише 6 компаній мають дозвіл наближатися до цих величезних тварин. Починаючи з вересня самок кита можна побачити разом з дитинчатами. Екскурсія триває близько години. Крім того, можна залишитися на березі і за допомогою хорошого бінокля отримати більш широкий огляд цього дивовижного місця. У цій же зоні живе найбільша після Антарктиди континентальна колонія Магелланових пінгвінів. Тисячі особин цих кумедних птахів привертають увагу тисяч туристів і пробуджують великий інтерес вчених і знімальних груп.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла