Національний фестиваль винограду в Аргентині

Виноград

Аргентина – один з світових виробників і експортерів вина в світі, не даром традиційний фестиваль вина, який проводиться тут перетворюється на багатоденне феєричне шоу, яке не має собі рівних за розмахом і барвистості на всьому континенті.
Підготовка до фестивалю починається за довго до його початку. За два місяці до початку починають вибирати кращих дівчат у всіх 17 провінціях Аргентини, щоб до початку святкування визначитися з кращими з кращих красунь які займуть місця 17ти королев краси. Сам фестиваль традиційно проходить в першу декаду березня, в столиці виноробного краю Аргентини, Мендоса.

Господинею і королевою фестивалю стає найвродливіша дівчина Мендоси, а 16 королев краси складають її чудову свиту. Саме до такого «Уряду» переходить вся влада в провінції, охопленої святом, на час фестивалю.

Відкриття фестивалю випереджається спільною молитвою  богу за щедрий врожай винограду. Після закінчення цього священнодійства, по вулицях йде помпезна колона з вершників у традиційних нарядах гаучо, супроводжуваними возами з бочками повними молодого вина. Дні, що залишилися фестивалю вуличні музиканти і танцюристи перетворюють на одне суцільне шоу, що супроводжується в нічний час чудовою світловою ілюмінацією. Найбарвистіші постановки і самі запальні танці публіка може побачити на центральному майданчику міста – амфітеатрі Frank Romero Day. Тут же і закінчується фестиваль вибором королеви свята. Коронація королеви в останню ніч фестивалю, саме яскраве і саме барвисте дійство, пропустити яке просто не можливо.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла