В Мар-дель-Плата відкривається Музей сучасного мистецтва

Урочисте відкриття Музею сучасного мистецтва в місті Мар-дель-Плата (Museo de Arte Contemporáneo (MAR)) відбудеться сьогодні, 27 грудня 2013 року. Новий виставковий простір площею більше 7000 кв. м. заслужено вважається одним з найграндіозніших культурно-громадських проектів року, що минає в Аргентині. Музей розташований на морській набережній і займає цілий квартал, обмежений вулицями Florisbelo Acosta, López de Gomara, Dardo Rocha і Félix Camet. У рамках першої музейної виставки аргентинського поп-арту Ola pop en el mar, що проходить під патронажем Культурного інституту провінції Буенос-Айрес (Instituto Cultural de la Provincia de Buenos Aires) тут можна буде побачити роботи таких відомих латиноамериканських художників, як Marta Minujin, Delia Cancela , Pablo Mesejean, Nicolás García Uriburu і багатьох інших – усього 150 творів. Експозиція триватиме до 20 квітня 2014 року.

Крім того, музей пропонує своїм гостям різноманітні культурні програми, концерти під відкритим небом, кіноперегляди, модні покази, інсталяції та багато іншого. У музеї MAR заплановані також безкоштовні години відвідування, ними можна скористатися по вівторках і п’ятницях, з 17-00 до 23-00.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла